Tisá 355, Tisá 403 36, Czech republic
+420 475 222 358
hotelcamelot@seznam.cz

Nový vlastník hotelu Camelot v Tisé!

Nový vlastník hotelu Camelot v Tisé!

Od ledna 2018 má hotel Camelot v Tisé nového vlastníka. Je jím společnost Hotel TYSSA s.r.o., která hotel s restaurací zároveň i provozuje. Vzhledem ke stavu objektu a jeho příslušenství i vzhledem k neodborným zásahům předchozího vlastníka v nedávné době bylo a je zapotřebí provést řadu stavebních oprav včetně zajištění nového odpovídajícího vybavení nejen v hotelu a jeho ubytovacích kapacitách, ale bylo nutno i zcela nově vybavit restaurační kuchyni a rozšířit tak kapacitu restauračních služeb nejen pro ubytované, ale i pro širokou turistickou veřejnost, která každý rok navštěvuje Tisou a její okolí.

Hotelová část – ubytování s nabídkou snídaní byla znovuotevřena od 18. srpna 2018. Postupně zkvalitňujeme komfort ubytování i venkovní prostory, kde proběhly a ještě během roku 2019  proběhnou úpravy stávajícího parkoviště, na jaře 2020 vybudujeme další parkovací místa pro hosty restaurace, dále bude vybudován dětský koutek, zahrada se zahradní restaurací a venkovním sezením o kapacitě přes 80 hostů je také v plánu příští rok, letos je k dispozici letní terasa pro cca 30 osob.

V hotelové restauraci proběhla celková rekonstrukce kuchyně a za přispění prostředků z fondů Evropské unie, Podpůrného fondu pro rozvoj venkova bylo instalováno zcela nové vybavení.

Od září 2019 je otevřena restaurace od čtvrtka do neděle nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou turistickou veřejnost. Plný provoz restaurace je závislý na personálním obsazení místa kuchařů a číšníků.

Od ledna do dubna 2019 byla hotelová část uzavřena, neboť jsme pro Vás zrekonstruovali další koupelny včetně kompletních rozvodů vody a kanalizace. Pokoje kategorie Standart zůstávají v kategorii Standart i s novými koupelnami na původní ceně a do kategorie Deluxe budou přeřazeny až po instalaci nového vybavení pokojů. Naše hosty prosíme, aby si objednávali ubytování v kategorii, kterou požadují.

Další etapa vnitřní rekonstrukce a zároveň instalace nového vybavení některých pokojů pak bude následovat během zimy 2019-2020.

Počítejte s tím, že naše původní postele v pokojích Standart jsou tvrdé, neboť tak tomu na hradech bývá 🙂

Průběžně tvoříme nový tým, který Vám bude poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

 

Věříme, že i Vy budete patřit k našim spokojeným hostům, za první rok provozu jsme obdrželi čestné uznání od Booking.com a certifikát za bodové hodnocení 8,7

 

Přivítáme zájemce o pozice

  • hlavní kuchař
  • pomocný kuchař
  • pomocná síla do kuchyně
  • číšník
  • servírka
  • pokojská
  • pracovník údržby

Pokud máte zájem stát se členy našeho týmu, klikněte prosím sem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *